Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Čo je humanet?

Mzdy a Personalistika

+

Podvojné účtovníctvo

=

Systém Humanet

Humanet je účtovníctvo online. Je to online ekonomický softvér pre spracovanie personalistiky, miezd a podvojného účtovníctva.

Jednoduchosť a prehľadnosť

Ľahko ovládateľný a prehľadný online ekonomický softvér

Klasický ekonomický softvér musíte najskôr nainštalovať. Pravidelne musíte sťahovať a inštalovať aktualizácie, zálohovať dáta.


Aby to tak nemuselo byť, vytvorili sme online ekonomický softvér Humanet. Riešenie, s ktorým sa zbavíte typických problémov spojených s používaním klasického ekonomického softvéru.

Vždy funkčné

Nič nesťahujete, neinštalujete ani neaktualizujete.

Vždy dostupné

Môžete používať počítač, tablet aj smartfón, Windows, Mac, či Linux.

Vždy aktuálne

Vždy používate najnovšiu verziu so zapracovanou aktuálnou legislatívou.

Bezpečnosť

Bezpečnejší ako klasický ekonomický softvér

Spracovanie personalistiky, miezd a účtovníctva v online ekonomickom systéme Humanet je rovnako bezpečné ako manipulácia s peniazmi prostredníctvom internetbankingu.

Bezpečnosť
Šifrovaný prenos dát

Prenos a spracovanie dát je realizované šifrovane zabezpečeným protokolom HTTPS. Šifrovanie prebieha s použitím SSL certifikátu vydaného certifikačnou autoritou výhradne pre online ekonomický softvér Humanet.

Meno a heslo

Každý používateľ pristupuje do systému na základe vlastného používateľského mena a hesla. V záujme zvýšenia bezpečnosti odporúčame heslo pravidelne meniť.

Emailová notifikácia

Emailová notifikácia zvyšuje úroveň zabezpečenia generovaním jednorazových prístupových kódov. Zároveň emailová notifikácia informuje užívateľa o realizovanom prístupe do systému, ale aj o prípadných neplatných pokusoch o vstup do Humanetu.

Archivácia dát

Vaše dáta už nikdy neohrozí pokazený alebo ukradnutý počítač

Systém je prevádzkovaný v prostredí profesionálne zabezpečeného dátového centra.

Dátové centrum má vlastné záložné generátory elektrickej energie, viacnásobné pripojenie do internetu, protipožiarnu ochranu a je monitorované kamerovým systémom s fyzickým prístupom iba pre oprávnené osoby.

Automatické zálohovanie

Vaše spracované ekonomické dáta sú pravidelne automaticky archivované.

Redundancia záloh

Archivované dáta sú uložené v dátovom centre, ale aj na druhom geograficky vzdialenom mieste, aby sa predišlo ich prípadnej strate pri zničení budovy dátového centra v prípade živelnej pohromy alebo katastrofy.

Vlastné zálohovanie

V prípade záujmu si môžete kedykoľvek vytvoriť vlastnú zálohu údajov a tie si uložiť tam, kde ich vy považujete za dostatočne zabezpečené.